Bizi Takip Edin
Ulaşım

BURSA TEXTILE SHOW 2024

Ulaşım

BURSA MERİNOS ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ  

MERİNOS ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ, TÜRKİYE/BURSA

Hem karayolu hem de deniz yolu ile rahatça ulaşılabilen Bursa, İstanbul'a yakınlığı sayesinde ulaşım alternatiflerinin gelişmiş olduğu bir şehirdir. İstanbul’a karayolu ile sadece 90 dakika uzaklıkta olan şehrin konumunun coğrafi açıdan da merkezi bir konumda olmasından dolayı, ulaşım ağlarının kesişme noktasında yer almasını sağlamıştır.

FUAR ALANINA ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM

Özel aracınızla geliyorsanız, şehir merkezinden kısa sürede Merinos bölgesine ulaşabilirsiniz. Atatürk Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nin geniş bir otoparkı bulunmaktadır ve aracınızı bu alana park edebilirsiniz.

FUAR ALANINA TOPLU TAŞIMA İLE ULAŞIM

Birçok otobüs hattı Merinos bölgesinden geçmektedir. Bu sebeple Bursa şehir içi otobüs hatlarını kullanarak Merinos durağında inebilirsiniz. Kongre merkezinin önünde otobüs durağı mevcut olup hemen akabinde fuar alanına giriş sağlayabilirsiniz.

BursaRay metro hattını kullanarak Merinos istasyonunda inebilirsiniz. Merinos metro istasyonu, Atatürk Merinos Kongre Kültür Merkezi'ne 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

İstanbul'dan Bursa’ya hızlı feribot/deniz otobüsü seferleri ile kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Feribottan/deniz otobüsünden indiğiniz alanda Bursa şehir içi otobüs hatları mevcut olup direkt fuar alanına bu hatları kullanarak da ulaşabilirsiniz.